0(212) 321 05 71

YENİTEPE İZMİR

İzmir Karabağlar/Uzundere mevkiinde Kentsel Dönüşüm merkezinin kalbinde sıfırdan yepyeni bir semt inşa edilmektedir.

Yenitepe İzmir, Havaalanına 20 dakika uzaklıkta, Aydın-Çeşme Çevreyolu Bağlantıları, Alışveriş merkezleri ve Yeni Fuar Alanı'nın hemen yanında, avantajlı konumuyla yer alıyor.

55 bin m2 arsa alanı üzerinde 3 ayrı parsel de toplam da 20 blok olarak inşaa edilen projede 1533 adet konut ve 25 adet ticari birim yer almaktadır.

Modern ve yaşanabilir konut mimarisi anlayışımız ile 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan projede dairelerin büyüklükleri 65 m2 ile 165 m2 arasında değişiklik gösteriyor.

Yenitepe İzmir projemizin sosyal olanakları arasında 7/24 güvenlik, açık otopark, farklı ölçülerde yüzme ve süs havuzlarıyla beraber çocuk oyun alanları, spor sahaları, sosyal tesis ve fitness gibi olanaklarıyla kendine fark yaratıyor.

Hakkımızda

1978 yılında inşaat sektöründe faaliyete başlayan Uğraş İnşaat büyüyen kadrosu ile başarılarını sürdürmektedir.

Her iki şirket de bugüne kadar edindikleri engin bilgi birikimi ile konut, bina, işyeri; eğlence, kültür, eğitim, sağlık ve spor merkezi gibi üstyapı; yol, kanalizasyon inşaatı ve çevre düzenleme gibi altyapı projelerinde taahhüt ve inşaat yatırımlarını gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Türkiye’de bir ilk olan uluslararası Akvaryum projesine de imzasını atan ve çeyrek asrı aşkın deneyimini yurt dışı projelerinde kullanmaya hazırlanan firmamız başarılarını yurt içi projeleri ile desteklemekte ve bugünkü konumuna gelmesinde hiç şüphesiz; iyi eğitimli, özverili çalışan personeli ile deneyimli, profesyonel üst yönetim kadrosu etkili olmuştur.

SON PROJELER